Możliwość komentowania O nas została wyłączona

CAM00266

WITAMY WSZYSTKICH SERDECZNIE NA NASZEJ STRONIE…

Naszym największym dobrem jest dobro dziecka, przygotowujemy je do odnoszenia sukcesów i radzenia sobie z trudnościami.  Stwarzamy każdemu dziecku  szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Pragniemy w każdym dziecku rozbudzać ciekawość świata i ludzi, spostrzegawczość i wrażliwość. Chcemy wychować dziecko z bogatą wyobraźnią twórczą, zdolne do spontanicznej ekspresji własnych uczuć i myśli, otwarte na pomysły i inspiracje płynące od innych osób oraz gotowe szukać nowych, lepszych i oryginalnych rozwiązań.

RADA PEDAGOGICZNA

Elżbieta Bielak

 

 

mgr Elżbieta Bielak
Dyrektor Przedszkola w Złocieńcu

 

 

Joanna Bednarska

 

mgr Joanna Bednarska
Wicedyrektor Przedszkola w Złocieńcu

 

 

 

JUSTYNA

 

mgr Justyna Gołębiewska
Nauczyciel

 

 

 

AJ1

 

 

mgr Agnieszka Jaśkiewicz
Nauczyciel

 

 

Danuta Kapczuk

 

 

mgr Danuta Kapczuk
Nauczyciel

 

 

Beata Kindraczuk

 

 

mgr Beata Kindraczuk
Nauczyciel

 

 

gosia k [658562]

 

Małgorzata Kmiecik
Nauczyciel

 

 

Joanna Kocerka

 

mgr Joanna Kiszkiel
Nauczyciel

 

 

beata k [658560]

 

mgr Beata Kula
Nauczyciel

 

 

AGA

 

mgr Agnieszka Leszkiewicz
Nauczyciel

 

 

 

21322701_10212244693166401_1633659753_n

 

mgr Agnieszka Michałek
Nauczyciel

 

 

 

ania m [658563]

 

mgr Anna Michałek
Nauczyciel

 

 

 

Jolanta Myszkowska

 

mgr Jolanta Myszkowska
Nauczyciel

 

 

 

Marta Rapacz

 

mgr Marta Rapacz
Nauczyciel

 

 

 

Kołtowska Agnieszka _1474 dypl-2

 

 

mgr Agnieszka Kołtowska
Nauczyciel

 

 

 

kasia-szmid

 

mgr Katarzyna Szmid
Nauczyciel

 

 

 

20171009_082321

 

mgr Anna Świstun
Nauczyciel

 

 

 

Joanna Tałajkowska

 

mgr Joanna Tałajkowska
Nauczyciel

 

 

 

Lidia Tauscher

 

mgr Lidia Tauscher
Nauczyciel

 

 

 

Bożena Tobiasz

 

Bożena Tobiasz
Nauczyciel

 

 


 

 GRUPY

no-translate-detected_29190-356

GRUPA I – 3 LATKI
BIEDRONKI

WYCHOWAWCA:
mgr Katarzyna Szmid

 

 

GRUPA II – 6 -LATKI
RYSIE

WYCHOWAWCA:
mgr Lidia Tauscher

GRUPA III – 4 LATKI
WIEWIÓRKI

WYCHOWAWCA:
mgr Agnieszka Leszkiewicz

GRUPA IV – 5- 6 LATKI
WILCZKI

WYCHOWAWCA:
mgr Beata Kindraczuk

GRUPA V – 6  LATKI
NIEDŹWIADKI

WYCHOWAWCA:
mgr Anna Michałek

GRUPA VI 5 LATKI
LISKI

WYCHOWAWCA:
mgr Anna Świstun

GRUPA VII- 5 LATKI
JEŻYKI

WYCHOWAWCA:
mgr Beata Kula

 

 

GRUPA VIII – 4 LATKI
SARENKI

WYCHOWAWCA:
mgr Marta Rapacz

GRUPA IX – 6 LATKI
SOWY

WYCHOWAWCA:
mgr Joanna Tałajkowska

 

GRUPA X – 4-5 LATKI
JELONKI

WYCHOWAWCA:
mgr Danuta Kapczuk

GRUPA XI– 3 LATKI
KRECIKI

WYCHOWAWCA:
Małgorzata Kmiecik

 

borsuk maly

GRUPA XII – 5-6 LATKI
BORSUKI

WYCHOWAWCA:
mgr Agnieszka Jaśkiewicz

14159315_1097467860301176_467122973_n

GRUPA XIII – 4 LATKI
MRÓWECZKI

WYCHOWAWCA:
mgr Justyna Gołębiewska

GRUPA XIV – 3 LATKI
ZAJĄCZKI

WYCHOWAWCA:
mgr Joanna Kiszkiel